roku,
Geodezja - StartGeodezja - O naszej firmieGeodezja -  Nasze ofertyGeodezja -  Nasze realizacjeGeodezja - Nasze dane teleadresoweGeodezja - Lokalizacja na mapie
     
 
Geodezja - O naszej działalności

Geodezja - Tachimetr w Pleszewie
Szanowny kliencie,
Jesteśmy doświadczonym zespołem, w pełni wyposażonym w terenie, jak i w biurze, w którego skład wchodzi geodeta z uprawieniami zawodowymi w zakresie 1 i 2 zdobyte w 1985r. Wykorzystując nowoczesny sprzęt geodezyjny oraz profesjonalne programy komputerowe, jesteśmy jeszcze bardziej efektywni, a nasi klienci są tym bardziej zadowoleni.

Odznaczamy się skrupulatnością i dokładnością przy pomiarach geodezyjnych po to, aby nasze usługi geodezyjne mogłyby być świadczone na możliwie jak najwyższym poziomie. Staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów dbając o możliwie najkrótsze terminy realizacji zleceń oraz umożliwiając negocjowanie cen. Cały czas staramy się podnosić jakość usług geodezyjnych oferowanych przez nasze biuro geodezyjne, po to, aby móc sprostać każdemu nowemu zleceniu. Jesteśmy dyspozycyjni i możemy dostosować się do Twojego czasu. Pracujemy głównie na terenie powiatu kaliskiego, ostrowskiego, pleszewskiego, sieradzkiego, tureckiego, wieruszowskiego i jarocinskiego.

Geodezja - Tachimetr w Pleszewie
Posiadam wykszałcenie wyższe z dziedziny Geodezji i Kartografii. Zdobywanie doświadczenia zawodowego rozpocząłem w 2008 roku, a własną działalność prowadzę od 2012 roku. Zdobyte doświadczenie oraz znajomość prawa geodezyjnego i najnowszych programów komputerowych, przy wykorzystaniu nowoczesnych sprzętów geodezyjnych, gwarantuje fachową, rzetelną i szybką realizację zamówienia. Odpowiednie wykształcenie i praktyka w zawodzie gwarantują wykonanie każdego zlecenia na najwyższym poziomie.

Wykonujemy takie prace jak: mapy do celów projektowych, wytyczenia i inwentaryzacje obiektów budowlanych, geodezyjna obsługa inwestycji budowlanych, rozgraniczenia, podziały nieruchomości, wyznaczenia i wznowienia punktów granicznych, ustalenia przebiegu granic działek ewidencyjnych, pomiary geometrii konstrukcji stalowych, pomiary pionowości obiektów. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Ze swojej strony zapewniamy fachowość oraz pełne zaangażowanie w powierzone zadanie.

Czytaj więcej na temat naszych usług
 
 
 
     
 

Geodeta
inż. Paweł Trzęsała


ul. Potulna 17A
62-800 Kalisz
NIP 608-008-26-34
REGON 302304404

Kontakt: +48 575 949 555
biuro@geodezjakalisz.com

Lokalizacje z informacją o firme możecie znaleźć na:
» www.mapy.google.pl
» www.targeo.pl
» www.mapa.pf.pl
» www.zumi.pl

Geodezja - Strona Google+